Almanya'da Üretilen Birinci Sınıf Köpek Maması
Beslenme Kavramı

Birinci sınıf köpek mamamızın başarı tarifi üç sütuna dayanmaktadır:

 

Doğal içeriklerimiz

dengeli ve türe uygun tariflerimizin temelidir.

 

 

Mükemmel tarifler

köpeğinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar ve gereklilikler.

 

 

 

Nazik işleme

herhangi bir yapay koruyucu eklenmeden ve bağımsız bir organ tarafından kontrol edilmeden.

 

Happy Dog ürünlerimizi 50 yılı aşkın bir süredir Wehringen, Bavyera'da bu felsefeye göre üretiyoruz. Ama ürünlerimizde tam olarak ne var?

Etin sadece doğru kısmı
Birinci sınıf et ve değerli hayvansal proteinler, hayati amino asitleri nedeniyle evcil hayvan mamamızın en önemli bileşenidir. Happy Dog kuru mamasında hayvansal protein oranı toplam proteine dahil edilir. %90'a kadar.

 

 

Doğayı rehberimiz olarak kullanıyoruz

Happy Dog Natural Life Concept®, köpeğinize tüm hayati maddelerin doğal bileşenlerle besleyici olarak dengeli bir kombinasyonunu sunar. Bu şekilde, metabolizma ve tüm vücut, doğanın örneğine göre besleyici olarak kanıtlanmış, türe uygun bir şekilde en iyi şekilde desteklenir.

Ana bileşen et ve çeşitliliğe bağlı olarak bölgesel yetiştirmeden elde edilen farklı karbonhidrat kaynaklarına ek olarak, Happy Dog kuru mamaları otlar, keten tohumu veya deniz yosunu gibi doğal bileşenler içerir. Metabolizmayı türe uygun şekilde en iyi şekilde desteklemek için, sağlığı teşvik edici özelliklere sahip doğal ürünler yeri doldurulamaz. Bu, köpeğinize güçlü bir bağışıklık sisteminden sağlıklı bir tüye kadar vücuduna bütünsel olarak fayda sağlayan her şeyi sağlar! Doğal olarak, birinci sınıf köpek mamamız için özellikle tüylü arkadaşınızın sağlığı üzerinde olumlu etkileri olup olmadıklarına göre doğadan sağlıklı malzemeler seçiyoruz ve bunları en uygun besin karışımı oluşturmak için birleştiriyoruz. Bu nedenle, köpeğinizin ne fazla ne de yetersiz beslendiğinden ve herhangi bir eksiklik belirtisinin oluşmayacağından emin olabilirsiniz.

Happy Dog beslenme konsepti ve sağlığı teşvik eden özellikleri:

Seçilmiş otlar

Vücut için doğal yardımcılar - mide, bağırsaklar, dolaşım ve
Solunum yolları için iyi

Elma
Pektin içeren diyet lifleri düzenli sindirim fonksiyonu ve stabil bağırsak florası sağlar.

 


Zencefil
bağışıklık sistemini ve kas-iskelet sistemini güçlendirmek için.

 

 

Deniz yosunu

Daha fazla refah ve parlak bir kaplama için mineraller ve amino asitler gibi çok çeşitli temel besin maddelerinin doğal tedarikçisi.

Maya (çıkarılmış)

Maya hücre duvarlarından Mannan-oligosakkaritler (MOS) ve nükleotidler güçlü bir bağışıklık sistemi için iyidir (nükleotidler DNA'nın yenilenmesine yardımcı olur)

Keten tohumu ve ayçiçek yağı

Düzenlenmiş sindirim ve parlak bir kaplama için hayati omega-3 ve omega-6 yağ asitleri bakımından zengin

 

Maya (kurutulmuş)

stabil bir bağırsak florasını desteklemek için

 

Yeşil-duylu Yeni Zelanda midye

Eklemleri ve sinovyal sıvıyı desteklemek için glikozaminoglikanlar açısından zengindir ve bu nedenle kas-iskelet sistemi için iyidir.

 

En iyi çok yönlü bakım

Vitaminler, mineraller ve eser elementlerin yanı sıra yağ, protein, ham lif ve karbonhidratlar evcil hayvanlarımız için hayati öneme sahiptir.

Dengeli ve çeşitli evcil hayvan mamalarımız bu maddelerin yeterli bir şekilde tedarik edilmesini sağlar ve doğadan çeşitli sağlıklı bileşenlerle desteklenir.
Doğayı rehberimiz olarak alıyor ve köpek maması tariflerimizi bölgeden sağlıklı otlarla rafine ediyoruz.

Her Happy Dog mamasında, ambalajda veya web sitemizde, ilgili mamada hangi bileşenlerin bulunduğunu söyleyen kesin kompozisyon bilgileri bulacaksınız.

Hangi sağlık yönünü desteklemek istediğinize göre yiyeceği seçebilirsiniz.

 

İllüstrasyon amaçlı wholefoods diyetimizden örnek

Fit ve hayati ürün yelpazesinden Happy Dog kuru mama Medium Adult, aşağıdaki bileşime sahiptir:

Bileşim

Hayvansal protein* (%14 kümes hayvanları, %4 kuzu eti), mısır, mısır unu, pirinç unu, arpa, balık unu (%50'si somon unu), kümes hayvanı yağı, hemoglobin*, hidrolize karaciğer, ayçiçek yağı, pancar posası* (şekerlenmiş), elma prinası*, potasyum klorür, kolza yağı, maya*, sodyum klorür, deniz yosunu*, keten tohumu (%0.16), kurutulmuş yumurta (%0,12), midye eti* (%0,02), maya* (çıkar), devedikeni, karahindiba, zencefil (%0,013), huş yaprağı, ısırgan otu, papatya, kişniş, biberiye, adaçayı, meyan kökü, kekik (Toplam kurutulmuş otlar: %0,16)

*) kurutulmuş.

Metabolize edilebilir enerji: 1550 KJ/100g; 3710 Kcal/kg

 

 

 

 

 

Örneğin, içerdiği keten tohumu omega-3 ve omega-6 yağ asitleri bakımından zengindir ve lesitin ve E vitamini içeriği yüksektir. Bu, antioksidan etkiye sahip olmasının yanı sıra cilt ve tüy üzerinde de olumlu bir etkiye sahip olabilir. Ayrıca yeşil burunlu midyenin yumuşakça eti glikozaminoglikanlar açısından zengindir ve bu nedenle eklemler için iyidir ve içerdiği zencefil bağışıklık sistemini destekler.

Sağlıklı bütün gıdalarımızla, dört ayaklı arkadaşınıza iyi bakılır. Köpeğinizin özel gereksinimlerine bağlı olarak, ürün yelpazemizden doğru yiyeceği seçebilirsiniz. Hangi yiyeceği seçeceğinizden emin değilseniz, beslenme uzmanlarımız beslenme tavsiyeleri konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Sonuç

Bugün, iyi bir köpek mamasının açlığı gidermekten çok daha fazlasını yapabilmesi gerekiyor! Bu nedenle, köpeğiniz için hayati önem taşıyan hayvansal proteinlere ve önemli liflere ek olarak, Happy Dog'un dengeli köpek maması da doğal otlar içerir. Evcil hayvanınızı yaşam boyu zinde ve sağlıklı tutun!

Diğer Konular