Almanya'da Üretilen Birinci Sınıf Köpek Maması
Mutlu Köpek Marka Dünyası

Beslediğin tek şey aşk
Çünkü sağlıklı bir köpek mutlu bir köpektir!

Bugün, iyi köpek maması açlığı gidermekten çok daha fazlasını yapmalı.

50 yılı aşkın bir süredir, evcil hayvanlara olan sevgimiz, doğal ve sağlıklı Premium Köpek Maması için mükemmel bir tarif arayışımızda en büyük motive edici olmuştur.

 

Aşağıdaki değerlere bağlıyız:

 SimgeEvcil hayvan sevgisi için

Biz her köpeğin uzun, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesini sağlamak istiyoruz. Bizim için dört ayaklı müşterilerimizin özel gereksinimleri çok önemli. 50 yılı aşkın bir süredir, dört ayaklı arkadaşlarımızın yaşam koşullarına ideal olarak uyarlanmış mükemmel tarifler tutkuyla geliştiriyoruz. Birinci sınıf köpek maması markamız Happy Dog'u büyük bir sevgi ve tutkuyla üretiyor, hayatın her aşamasına ve her ihtiyaca uyarlıyoruz.

 

 Simge blatt Doğa sevgisi için

Yüksek kaliteli köpek mamalarımız için sadece doğal malzemeler kullanıyoruz. %80'e kadarı Augsburg çevresindeki bölgeden geliyor. Prensip olarak, herhangi bir yapay renklendirici, aroma veya koruyucu kullanmıyoruz. Ayrıca GDO'suz köpek mamalarımızın çevreye zarar vermemesini veya hayvan refahı pahasına gelmemesini sağlıyoruz. Doğanın farkındalığı günlük eylemlerimizi etkiler ve Happy Dog ürünlerini - insanlık ve doğa ile uyum içinde olacak şekilde sürdürülebilir bir şekilde şekillendirir.
 

Simge zertifikat Kalite aşkı için

Happy Dog markalı ürünler için en kaliteli doğal hammaddeler en iyi başlangıç noktasıdır. Thermostufenmix®'te nazik bir şekilde işleyerek, tüm vitaminler ve besinler korunur ve dengeli ve türe uygun köpek mamalarımız oluşturulur. Lezzetli ve iyi tolere edilen yemeklerimiz birçok tüylü arkadaşı ve sahiplerini memnun ediyor. Genellikle şeker, renklendiriciler, tatlandırıcılar ve koruyucular gibi katkı maddelerinden kaçınırız. Buna güvenebilirsiniz.
 

 

Gelenek aşkı için

Aile şirketimiz 1765 yılından bu yana en kaliteli gıda üretmektedir. Yüksek kaliteli ve doğal malzemelerden yapılan birinci sınıf köpek mamamız 50 yılı aşkın bir süredir Wehringen, Bavyera'da üretilmektedir. Happy Dog markası, evcil hayvanınız için türe uygun ve sağlıklı bir diyet sunar ve iyi lezzet, kolay sindirilebilirlik ve tolerans için tasarlanmıştır.

Diğer Konular